Prostějov

K prodeji nabízíme převod členských práv k bytu 3+1 v Prostějově v ulici Podjezd, která je klidná, neprůjezdná v těsné blízkosti centra města. Byt se nachází v přízemí cihlového bytového domu. V Bytě jsou vyměněna okna za plastová, renovovaná koupelna cca před 20 lety. K bytu náleží sklepní prostory, k užívání je i společný dvůr. V domě i v bytě jsou zavedeny všechny inženýrské sítě, vytápění plynové a elektrické přímotopy. Byt je určen k rekonstrukci, jeho výměra činí 85,93 m2. V budoucnu se počítá s převodem bytů v domě do vlastnictví.

Cena: 2.800.000Kč

Prodej bytu 3+1 Prostějov - 1
Prodej bytu 3+1 Prostějov - 2
Prodej bytu 3+1 Prostějov - 3
Prodej bytu 3+1 Prostějov - 4
Prodej bytu 3+1 Prostějov - 5
Prodej bytu 3+1 Prostějov - 6
Prodej bytu 3+1 Prostějov - 7
Prodej bytu 3+1 Prostějov - 8
Prodej bytu 3+1 Prostějov - 9
Prodej bytu 3+1 Prostějov - 10


Rusava

K prodeji nabízíme byt 1 + kk o výměře 33,9 m2 nacházející se v 1.patře menšího bytového domu na Rusavě po právě dokončené rekonstrukci. V bytě jsou položeny podlahy (dlažba, plovoucí podlaha v pokoji).Prostorná koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, topným žebříkem a toaletou. V pokoji je příprava pro kuchyňskou linku. Ohřev teplé vody je prostřednictvím el. bojleru, vytápění (chlazení) zajišťuje nástěnná klimatizace. Bytový dům je napojen na veškeré IS v rámci obce. Je zde zavedena příprava na internetové a satelitní připojení, nechybí ani protipožární čidla. K bytu patří sklepní místnost o výměře 2,1 m2 a prostorná terasa přístupná z obytné místnosti o výměře 10,6 m2 na kterou navazuje zatravněná plocha 29 m2 přináležící pouze k tomuto k bytu. Terasa i zahrádka je orientovaná do naprosto soukromého prostoru, je jako stvořená pro umístění venkovní vířivky pro zpříjemnění večerů a dokonalý relax. Byt je vhodný jak k celoročnímu užívání, tak k užívání rekreačnímu či rovněž jako vhodná investiční příležitost do této nejisté doby. Prohlídka je možná po předchozí dohodě i o víkendech.

Prodej bytu 1+kk Rusava - 1
Prodej bytu 1+kk Rusava - 2
Prodej bytu 1+kk Rusava - 3
Prodej bytu 1+kk Rusava - 4
Prodej bytu 1+kk Rusava - 5

Prodej bytu 1+kk Rusava - 6
Prodej bytu 1+kk Rusava - 7
Prodej bytu 1+kk Rusava - 8
Prodej bytu 1+kk Rusava - 9
Prodej bytu 1+kk Rusava - 10Rusava

K prodeji nabízíme byt 3 + kk o výměře 58,3 m2 nacházející se v 1.patře menšího bytového domu na Rusavě po právě dokončené rekonstrukci. V bytě jsou položeny podlahy (dlažba, plovoucí podlaha v pokojích).Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, topným žebříkem, toaleta je samostatná. V prostorném obývacím pokoji je francouzské okno vedoucí na terasu 13,5 m2 náležící pouze k tomuto bytu, dále je zde příprava pro kuchyňský kout. Ohřev teplé vody je prostřednictvím el. bojleru umístěném v koupelně, vytápění (chlazení) zajišťuje nástěnná klimatizace. Bytový dům je napojen na veškeré IS v rámci obce. Je zde zavedena příprava na internetové a satelitní připojení, nechybí ani protipožární čidla. K bytu patří sklepní místnost o výměře 3,2 m2. Byt je vhodný jak k celoročnímu užívání, tak k užívání rekreačnímu či rovněž jako vhodná investiční příležitost do této nejisté doby. Prohlídka je možná po předchozí dohodě i o víkendech.
Cena: 3.590.00 Kč

Prodej bytu 3+kk Rusava - 1
Prodej bytu 3+kk Rusava - 2
Prodej bytu 3+kk Rusava - 3
Prodej bytu 3+kk Rusava - 4
Prodej bytu 3+kk Rusava - 5

Prodej bytu 3+kk Rusava - 6
Prodej bytu 3+kk Rusava - 7
Prodej bytu 3+kk Rusava - 8
Prodej bytu 3+kk Rusava - 9
Prodej bytu 3+kk Rusava - 10Rusava

K prodeji nabízíme byt 1 + kk o výměře 30,4 m2 nacházející se v 1.patře menšího bytového domu na Rusavě po právě dokončené rekonstrukci. V bytě jsou položeny podlahy (dlažba, plovoucí podlaha v pokoji).Prostorná koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, topným žebříkem a toaletou. V pokoji je příprava pro kuchyňskou linku. Ohřev teplé vody je prostřednictvím el. bojleru, vytápění (chlazení) zajišťuje nástěnná klimatizace. Bytový dům je napojen na veškeré IS v rámci obce. Je zde zavedena příprava na internetové a satelitní připojení, nechybí ani protipožární čidla. V bytě je menší samostatný úložný prostor (komora), k bytu dále patří sklepní místnost o výměře 2 m2 a prostorná terasa o výměře 13,5 m2. Byt je vhodný jak k celoročnímu užívání, tak k užívání rekreačnímu či rovněž jako vhodná investiční příležitost do této nejisté doby. Prohlídka je možná po předchozí dohodě i o víkendech.
Cena: 2.290.000 Kč

Prodej bytu 1+kk Rusava - 2
Prodej bytu 1+kk Rusava - 3
Prodej bytu 1+kk Rusava - 4
Prodej bytu 1+kk Rusava - 5

Prodej bytu 1+kk Rusava - 6
Prodej bytu 1+kk Rusava - 7
Prodej bytu 1+kk Rusava - 8
Prodej bytu 1+kk Rusava - 9Rusava

K prodeji nabízíme byt 2 + kk o výměře 63,4 m2 nacházející se v přízemí menšího bytového domu na Rusavě po právě dokončené rekonstrukci. V bytě jsou položeny podlahy (převážně dlažba, plovoucí podlahy v pokojích).Prostorná koupelna je vybavena rohovou vanou, sprchovým koutem, umyvadlem, topným žebříkem, toaletní mísou i bidetem. Ve větším pokoji je příprava pro kuchyňskou linku, v této místnosti je i krbová vložka s rozvody tepla pro vytápění bytu. Strop je zde dekorativně vymalován technikou benátského štuku včetně ledkového podsvícení. Byt tím získává příjemný nádech luxusního prostoru. Ohřev teplé vody zajišťuje el. bojler. Bytový dům je napojen na veškeré IS v rámci obce. Je zde zavedena příprava na internetové a satelitní připojení, nechybí ani protipožární čidla. V bytě je dostatek úložného prostoru v místnosti navržené jako sklad, na prostorné vstupní chodbě a další skladový prostor (sklep) se nachází mimo bytovou jednotku. Byt je vhodný jak k celoročnímu užívání, tak k užívání rekreačnímu či rovněž jako vhodná investiční příležitost do této nejisté doby. Prohlídka je možná po předchozí dohodě i o víkendech.

Cena: 3.290.000 Kč

Prodej bytu 2+kk Rusava - 1
Prodej bytu 2+kk Rusava - 2
Prodej bytu 2+kk Rusava - 3
Prodej bytu 2+kk Rusava - 4
Prodej bytu 2+kk Rusava - 5
Prodej bytu 2+kk Rusava - 6
Prodej bytu 2+kk Rusava - 7
Prodej bytu 2+kk Rusava - 8
Prodej bytu 2+kk Rusava - 9
Prodej bytu 2+kk Rusava - 10


Rusava

Nabízíme k prodeji byt 4 + kk o velikosti 87 m², který se nachází v přízemí menšího bytového domu v části obce Rusava, obec Rusava, okres Kroměříž. Tato nemovitost prošla nedávnou rekonstrukcí s kolaudací a je ve velmi dobrém stavu. V bytě jsou položeny podlahy, převážně dlažba s plovoucími podlahami v pokojích. Koupelna je vybavena rohovou vanou, umyvadlem a topným žebříkem. Samostatné WC je také vybaveno umyvadlem. V kuchyni je vše připraveno pro instalaci kuchyňské linky včetně odtahu na prostorovou digestoř. Ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler. Vytápění bytu je zajištěno krbovou vložkou s rozvody teplého vzduchu do jednotlivých místností, v kombinaci s elektrickým podlahovým vytápěním. Bytový dům je napojen na veškeré inženýrské sítě v rámci obce. V bytovém domě je také připravena infrastruktura pro internetové a satelitní připojení. Tato nemovitost je vhodná jak k celoročnímu užívání, tak k rekreačnímu využití. Rovněž je také vhodnou investiční příležitostí v této nejisté době. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Cena: 4.390.000 Kč

Prodej bytu 4+kk Rusava - 1
Prodej bytu 4+kk Rusava - 2
Prodej bytu 4+kk Rusava - 3
Prodej bytu 4+kk Rusava - 4
Prodej bytu 4+kk Rusava - 5
Prodej bytu 4+kk Rusava - 6
Prodej bytu 4+kk Rusava - 7
Prodej bytu 4+kk Rusava - 8
Prodej bytu 4+kk Rusava - 9
Prodej bytu 4+kk Rusava - 10


Přerov

K prodeji nabízíme byt 3+1 s balkonem ve velmi žádané lokalitě města, na ulici Pod Hvězdárnou. Byt je umístěn ve 4. NP v domě bez výtahu. Před několika lety byt prošel částečnou vnitřní renovací, která spočívá ve výměně kuchyňské linky za rohovou vyrobenou na míru, na chodbě jsou nové vestavěné skříně s odkládací stěnou, okna vyměněná za plastová se žaluziemi. Na podlaze PVC na chodbě, v kuchyni, v pokojích dřevěné lakované čtverce. Dům je po kompletní revitalizaci bez dluhového zatížení včetně zateplené střechy. Díky svému jedinečnému umístění můžete získat bydlení v klidném čistém prostředí na okraji města a při tom máte na dosah všechny výhody města (nákupy, školka, škola, sport, MHD). Financování koupě zajistíme za nejvýhodnějších současných podmínek na trhu. Více informací o bytě a možnostech jeho financování ráda sdělím při prohlídce.

Cena : 2.290.000Kč

Prodej bytu 3+1 Přerov - 1
Prodej bytu 3+1 Přerov - 2
Prodej bytu 3+1 Přerov - 3
Prodej bytu 3+1 Přerov - 4


Žopy

Vlastníte byt a rádi byste ho vyměnili za domek, kde by si mohly vaše děti dovádět na dvorku a vy v pohodě sedět s kávou pod pergolou či u bazénu? Nabízím k prodeji bytovou jednotku v rodinném domě v Holešově, Žopích. Jedná se o dům, který je rozdělen na dvě bytové jednotky, každá má svůj vchod, dvorek, měřidla dodávaných energií, vše je oddělené, společné jsou pouze části stavební konstrukce domu (původně se jednalo o jeden větší dům. Dům je po rekonstrukci koupelny, ostatní cca 10 let nazpět. Pro více informací či sjednání prohlídky volejte na níže uvedený kontakt.

Cena : 3.450.000Kč

Prodej bytu 3+1 Žopy - 1
Prodej bytu 3+1 Žopy - 2
Prodej bytu 3+1 Žopy - 3
Prodej bytu 3+1 Žopy - 4
Prodej bytu 3+1 Žopy - 5
Žopy


Přejít nahoru