Rusava

Jste milovníkem turistiky, cykloturistiky, či jen toužíte jezdit někam na víkendy a starost o chatu či chalupu je v dnešní hektické době nad Vaše síly? Nebo třeba toužíte po klidném, ale komfortním bydlení na vesnici s výhodou bydlení v bytě? Mám pro Vás jedinečnou nabídku.
Dovoluji si Vám představit výjímečný, právě dokončený a zkolaudovaný menší bytový dům na Rusavě. V tomto domě se nachází celkově pouze 7 bytových jednotek, z nichž 5 je v této chvíli na prodej.
Důraz v rámci projektování a následné stavební činnosti byl kladen zejména na maximální využitelnost stavby a současně dostatečnou míru soukromí pro obyvatele jednotlivých bytů.

V nabídce jsou tyto byty:

-1 NP – 4 + kk o výměře 87 m2, cena 4 390 000,- Kč
-1 NP – 2 + kk o výměře 63,4 m2, cena 3 290 000,- Kč
-2 NP – 1 + kk o výměře 30,4 m2 + terasa 13,5 m2, cena 2 290 000,- Kč
-2NP – 3 + kk o výměře 58,3 m2 + terasa 13,8 m2, cena 3 590 000,- Kč
-2 NP – 1 + kk o výměře 33,9 m2 + terasa o výměře 10,6 m2 + pozemek o výměře 29 m2, cena 2 490 000,- Kč

Každý byt má svou vlastní sklepní kóji pro uskladnění sezónních věcí či sportovního vybavení. Byty ve 2. NP disponují vlastní terasou přístupnou z obytného prostoru, takže si ranní kávu můžete vychutnat v naprostém soukromí. K dispozici jsou rovněž další dva společné prostory sloužící jako kolárna k uskladnění kol a dále také prostorná společná terasa za domem. Samozřejmostí je také dostatek vlastních parkovacích míst před a za domem.

Vybavenost bytu: V každém bytě jsou položeny podlahy (vinyl, dlažba, plovoucí podlaha), kompletně vybavená koupelna a WC (vana, sprcha, umyvadlo, WC), stěny obloženy keramickými obklady španělské či italské výroby. Ohřev teplé vody zajišťuje v každém bytě el. bojler. Vytápění je v závislosti na jednotlivých bytech zajištěno krbovou vložkou s rozvody teplého vzduchu do jednotlivých místností, el. podlahovým vytápěním a úspornými klimatizačními jednotkami zn. Sinclair nacházející se v každé místnosti daného bytu (v létě chladí a v zimě topí). Bytový dům je napojen na veškeré IS v rámci obce. V bytovém domě, resp. v jednotlivých bytech je dále zavedena příprava na internetové a satelitní připojení. Byty jsou vhodné jak k celoročnímu užívání, tak i k užívání rekreačnímu či rovněž jako vhodná investiční příležitost do této nejisté doby.

Obec Rusava leží v samém srdci Hostýnských vrchů. Pro svou polohu, malebnou krajinu a zachovalost přírodních i kulturních památek je vyhledávanou turistickou a rekreační lokalitou. Tuto valašskou dědinku si v minulosti oblíbily i významné osobnosti naší kultury, spisovatelé, malíři, výtvarníci, kteří zde pobývali a tvořili.
Vybavenost obce-školka, škola 1.stupeň, pošta, obchod, knihovna, fotbalový klub, je zde pořádáno mnoho společenských akcí. Dále je zde koupaliště, cyklostezka na sv. Hostýn a několik hotelů a restaurací. Vzdálenost do blízkých měst s kompletní obč. vybaveností je 8 km do Bystřice p. H. a 12 km je Holešov.

Prodej částí domu Rusava - 1
Prodej částí domu Rusava - 2
Prodej částí domu Rusava - 3
Prodej částí domu Rusava - 4
Prodej částí domu Rusava - 5
Prodej částí domu Rusava - 6
Prodej částí domu Rusava - 7
Prodej částí domu Rusava - 8
Prodej částí domu Rusava - 9
Prodej částí domu Rusava - 10


Prusinovice

K prodeji nabízíme samostatně stojící dům se zahradou na krásném slunném místě v obci Prusinovice. Dům je patrový, nachází se v něm 2 bytové jednotky 2+1. Za domem kůlna. Dům je určen k celkové rekonstrukci dle představ a možností nového majitele. Dům je možno obývat ihned, vše je funkční, nabízí se tím možnost postupné rekonstrukce po jednotlivých patrech, vše je otázka finančních možností. Dům je napojen na elektřinu, vodovodní i kanalizační řad, přípojka plynu je na domě. Střecha plechová, zánovní svody dešťové vody. Dům je vytápěn kotlem na TP, ohřev vody el. bojler. Za domem se nachází pěkná užitková zahrada s ovocnými stromy. Financování koupě i rekonstrukce zajistíme vlastním finančním partnerem za nejlepších podmínek na současném finančním trhu.

Cena : 1.890.000Kč

Prodej rodinný dům Prusinovice - 1
Prodej rodinný dům Prusinovice - 2
Prodej rodinný dům Prusinovice - 3
Prodej rodinný dům Prusinovice - 4
Prodej rodinný dům Prusinovice - 5
Prodej rodinný dům Prusinovice - 7
Prodej rodinný dům Prusinovice - 8
Prodej rodinný dům Prusinovice - 9
Prodej rodinný dům Prusinovice - 10


Holešov

K prodeji nabízíme rodinný dům, který je určen k demolici a následné výstavbě nového rodinného domu, či k možné přestavbě na menší bytový dům. Další možností je využít přízemí ke komerčním účelům (kancelář, ordinace, sklad) a patro upravit na bydlení. Svým umístěním a objemem stavby se nabízí více možností vužití. Nachází se v samotném centru města, v klidné části, v boční ulici s možným příjezdem. Dům je z části podsklepený ( pěkný klenbový kamenný sklep). Za domem se nachází dvorek o výměře cca 117m2, který je orientován na západní stranu. Celková výměra pozemku se zastavěnou plochou je 257 m2, z toho zastavěná plocha domu je cca 140 m2, nový dům může mít na 2 patrech a obytném podkroví až 300 m2 užitné plochy. Za domem je zatravněný dvorek. Dům je napojen na elektřinu, plyn, vodovodní řad, kanalizace těsně u domu. Dům je vyklizený, připravený pro vizi budování nového majitele. V případě zájmu zajistíme demolici domu včetně odvozu materiálu a suti, zajistíme financování koupě i výstavby nového domu prostřednictvím hypotečního úvěru za nejlepších úrokových podmínek na současném finančním trhu.

Cena : původní cena 1.990.000Kč sleva na 1.890.000Kč

Prodej domu Holešov - 1
Prodej domu Holešov - 2
Prodej domu Holešov - 3
Prodej domu Holešov - 4
Prodej domu Holešov - 5
Prodej domu Holešov - 6
Prodej domu Holešov - 7
Prodej domu Holešov - 8


Holešov, Žopy

Pokud hledáte rodinné bydlení v blízkosti Holešova, ale necítí se úplně na péči o zahradu, máte však rádi posezení venku s rodinou či přáteli s možností umístění bazénu a grilu na dvorku, pak je tato nabídka určena právě Vám. K prodeji nabízíme hezký dům k okamžitému bydlení o dispozici 3+1 v obci Žopy. Dům prošel postupnou rekonstrukcí včetně plastových oken, nové střešní krytiny, rozvodů plynového topení včetně nového kotle a ohřívače vody, nová je i koupelna. Dům je napojen na vodovodní řad i kanalizaci. U domu dlážděný dvorek se zděným plotem, který poskytuje obyvatelům naprosté soukromí. Vnitřní dispozice domu je nadčasová. Z verandy se je vstup do chodby, z té se jde do kuchyně, koupelny, na wc a do skladu (spíže) se sklípkem. Zde se nachází technické zázemí domu. Přes kuchyň se jde do obývacího pokoje se schodištěm do podkrovního dětského pokoje o výměře cca 30 m2. Za obývacím pokojem je ložnice. Jedná se prodej části domu, v domě jsou celkem 2 bytové jednotky, každá má však svůj samostatný vstup, svoje měřidla, svůj přístup k domu včetně vlastnického práva k pozemku. Pokud máte zájem o prohlídku, neváhejte mne kontaktovat na níže uvedeném čísle. Ráda vás domem provedu. V případě chybějících financí ráda a rychle zařídím nejvýhodnější financování na současném finančním trhu.

Cena : 3.450.000Kč

Prodej domu Holešov, Žopy - 1
Prodej domu Holešov, Žopy - 2
Prodej domu Holešov, Žopy - 3
Prodej domu Holešov, Žopy - 4
Prodej domu Holešov, Žopy - 5
Prodej domu Holešov, Žopy - 6
Prodej domu Holešov, Žopy - 7
Prodej domu Holešov, Žopy - 8
Prodej domu Holešov, Žopy - 9


Přejít nahoru