Rusava

Prodej pozemku na Rusavě. K prodeji nabízíme neoplocenou zahradu s několika plodícími stromy (švestky, ořešák), nachází se na jihozápadním svahu. Pozemek je celoročně příjezdný po asfaltové komunikaci. Dle ÚP vedený jako plocha RI ( současný ÚP však neumožňuje výstavbu). Výměra 497 m2. Ideální na menší zahradničení a odpočinek s výhledem zhodnocení pozemku v budoucnu.

Cena : 380.000Kč

Prodej zahrady Rusava - 1
Prodej zahrady Rusava - 2
Prodej zahrady Rusava - 3
Prodej zahrady Rusava - 4


Hlinsko pod Hostýnem

Nabízíme k prodeji pozemek určený k výstavbě. Plocha pozemku 832 m2. Pozemek je obdélníkového tvaru, jeho šířka je 11,5 m. Stavebně lze využít celou šíři pozemku, je předjednán souhlas s umístěním stavby na hranici pozemku od sousedů z obou stran. Sítě v blízkosti hranice pozemku. Více informací při schůzce na místě či v kanceláři.

Cena : 2.310.000Kč

Prodej pozemku Hlinsko pod Hostýnem - 1
Prodej pozemku Hlinsko pod Hostýnem - 2
Prodej pozemku Hlinsko pod Hostýnem - 3


Velké Opatovice

K prodeji nabízíme lesní pozemek o výměře 4 542 m2. Pozemek se nachází kousek od Františkova pramene pod Opatovickým hradiskem a je dobře přístupný. Mladý smíšený porost ve složení smrk, borovice, bříza, modřín. Pěkný mladý lesík, dobrá investice. Investice do půdy či lesa je vyhledávaná cesta, jak ochránit peníze před inflací. Každoročními přírůstky je zaručeno zhodnocování takové investice.

Cena : 200.000Kč

Prodej lesního pozemku - 1
Prodej lesního pozemku - 2
Prodej lesního pozemku - 3
Prodej lesního pozemku - 4
Prodej lesního pozemku - 5


Fryšták

K prodeji nabízíme investičně zajímavý pozemek v blízkosti obytné zástavby okrajové části města Fryšták, v části Dolní Ves. V tuto chvíli je pozemek veden jako orná půda, sítě, ÚP a lokace viz foto u inzerátu. K prodeji je podíl o velikosti 1/2, což činí 2709 m2. V případě zájmu je možno dohodnout odkoupení pozemku jako celku či jeho rozdělení GP. Více informací při schůzce v kanceláři či obhlídce pozemku.

Cena : Nabídněte

Prodej pozemek Fryšták, Dolní Ves - 1
Prodej pozemek Fryšták, Dolní Ves - 2
Prodej pozemek Fryšták, Dolní Ves - 3
Prodej pozemek Fryšták, Dolní Ves - 4
Prodej pozemek Fryšták, Dolní Ves - 5


Vilémovice u Macochy

K prodeji nabízíme soubor lesních pozemků o výměře 7 168 m2. Pozemkové parcely na sebe navazují a tvoří souvislý pás, protnutý cestou. Zastoupení dřevin je: jedle, smrk, buk, olše, lípa, modřín, dub, jasan, osika, javor. Stáří porostu v rozmezí 11 – 117 let. Pozemek je investičně zajímavý svým umístěním, nachází se v těsné blízkosti parkoviště u propasti Macocha.

Cena : Nabídněte

Prodej lesních pozemků Vilémovice - 1
Prodej lesních pozemků Vilémovice - 2
Prodej lesních pozemků Vilémovice - 3
Prodej lesních pozemků Vilémovice - 4
Prodej lesních pozemků Vilémovice - 5
Prodej lesních pozemků Vilémovice - 6
Prodej lesních pozemků Vilémovice - 7


Velké Opatovice

Směním lesní pozemek k.ú. Velké Opatovice za lesní pozemek ( ev. pole, louku, zahradu) v okrese Přerov, Kroměříž, Zlín.

Prodej lesního pozemku - 1
Prodej lesního pozemku - 2
Prodej lesního pozemku - 3
Prodej lesního pozemku - 4
Prodej lesního pozemku - 5


Vilémovice u Macochy

Směním lesní pozemek k.ú. Vilémovice za lesní pozemek ( ev. louku, zahradu, pole) v okrese Přerov, Kroměříž, Zlín. Výměra 7.168 m2.Přejít nahoru