Pronájmy

Pronájem bytu 1+1 v Přerově

K pronájmu nabízíme byt 1+1 na ulici Gen. Štefánika v Přerově. Byt se nachází v cihlovém bytovém domě bez výtahu, má výměru 31 m2 a k dispozici je i společný dvorek pro letní grilování či posezení s přáteli. Byt sestává z kuchyně, ložnice s balkonem, koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Byt je po rekonstrukci k dispozici od února. Požadavky majitele: pracující solidní nájemník, bez domácích mazlíčků, podepsaná smlouva, kauce a odměna RK podmínka předání bytu k užívání. Prohlídka možná po dohodě. Cena nájmu 7050 Kč + energie ( předpokládaná výše plateb za energie 1000 Kč elektřina, 1300 plyn).


Pronájem bytu 3+1 v Lukově

K pronájmu nabízíme byt 3+1 s balkonem Nachází se v cihlovém bytovém domě. Byt je prostorný, světlý, každý pokoj má samostatný vstup z chodby, výměra bytu 71 m2. Byt má plastová okna, samostatné topení i ohřev vody plynovým kotlem. Je částečně vybaven nábytkem v obývacím pokoji a v ložnici (viz reálné foto). Uvedená cena zahrnuje již zálohy na spotřebu energií ( cca 2-3 osoby, v případě početnější rodiny nutno počítat s vyššími zálohami na spotřebu vody). Pro více informací volejte makléře. K dispozici je byt od března letošního roku. Požadavek majitele – solidní pracující nájemníci, bez domácích mazlíčků, nekuřáci. Kauce, odměna RK podmínkou.


Pronájem bytu Bystřice pod Host., Rychlov

K pronájmu nabízíme byt 3+1 s balkonem o výměře 80 m2 v rodinném domě se 3 byty. Byt má chodbu se samostatnými vstupy do jednotlivých pokojů. V bytě jsou plastová okna. Pěkná kuchyň, prostorné pokoje, zděná koupelna, samostatná toaleta. Z vybavení zůstává v bytě lednice, jinak bez dalšího vybavení či nábytku. Samostatné měřiče pro byt. Internet v domě k dispozici. Parkování zajištěno u domu, možnost letního grilování či posezení venku. Podmínka solidní pracující nájemník, bez domácích mazlíčků, nekuřák, kauce a odměna RK. Nájem 8 000 Kč + předpokládané 3 000 Kč na zálohy na vodu a elektřinu za 1 bydlící osobu. Při větším počtu osob v domácnosti je potřeba počítat s navýšením plateb na zálohy. Více při osobní schůzce či prohlídce bytu.


Přejít nahoru